Zarząd Polskiego Związku Kamieniarstwa zaprasza do udziału w XXIX Walnym Zjeździe PZK, który w tym roku odbędzie się nad Zalewem Sulejowskim koło Piotrkowa Trybunalskiego.

Gościć  będziemy w  Hotelu Magellan*** w miejscowości Bronisławów w dniach 07-09. czerwca 2024.

Na miejsce spotkania wybraliśmy miejscowość w centrum kraju, z bardzo dogodnym dojazdem A1, S8 i A2, tak aby na tegoroczny Zjazd wszyscy członkowie mieli sprawiedliwie blisko. Zależy nam na wysokiej frekwencji ponieważ będzie to Zjazd wyborczy. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami Prezes Krzysztof Skolak po dwóch kadencjach postanowił nie kandydować na kolejną. Przed nami odpowiedzialne zadanie wybrania nowego lidera i powierzenia mu sterów PZK na najbliższe 4 lata. Oczywiście oprócz wyborów prezesa będziemy także wybierać zarząd, komisję rewizyjną i arbitraż koleżeński. Przez ostatnich osiem lat pojawiło się w Związku wiele młodych, zaangażowanych osób, które dziś mogą wspomóc zarządzanie organizacją i współdzielić odpowiedzialność za kierunek w jakim podąży PZK. Im większa frekwencja na zjeździe wyborczym, tym większy mandat będzie miało kierownictwo nowej kadencji.

Więcej informacji na temat samych wyborów, sposobu wyłaniania kandydatów i głosowaniu napiszę w kolejnych komunikatach.

Ze względu na prawdopodobnie bardzo duże zainteresowanie udziałem, prosimy nie zwlekać z rezerwacją pokojów. Mamy ograniczoną ich liczbę  i nie ma pewności, że hotel w ostatniej chwili będzie dysponował dodatkowymi noclegami.

Pokoje rezerwujemy mailowo u pani Anny Ogórek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon w godzinach 8.00-16.00 695 418 915

Pokój 1 os 340 zł ze śniadaniem, 2 os. 440.

Program Zjazdu prześlemy w kolejnych komunikatach. 

Opłata zjazdowa wynosi 690 zł dla członka PZK za pobyt dwudniowy.

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
10-12.01.25

KONGRES KAMIENIARSKI

Miejsce spotkania
Kluszkowce

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia