Dnia 24. czerwca 2017 o godzinie 12:00 w Strzegomiu odbędzie się 6. STRZEGOMSKA DWUNASTKA. Jest to ogólnopolski bieg uliczny na dystansie 12km, którego start i meta znajdują się na strzegomskim rynku, a trasa prowadzi w dużej mierze pomiędzy kamieniołomami i zakładami kamieniarskimi. W ramach zawodów na wspomnianym dystansie rozegrane zostaną  już po raz kolejny Ogólnopolskie Mistrzostwa Branży Kamieniarskiej. Zachęcamy pasjonatów lekkoatletyki do podjęcia wyzwania i stanięcia do rywalizacji lub kibicowania. Na liście startowej pozostało jeszcze zaledwie kilkadziesiąt miejsc (limit 440 zawodników, zapisanych już ponad 400 w tym wśród kamieniarzy zgłoszonych jest 5 pań i 13 panów). Na zwycięzców licznych kategorii czekają atrakcyjne nagrody, a każdy uczestnik otrzymuje atrakcyjny pakiet startowy i unikatowy medal.

UWAGA: Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej jako Patron Honorowy otrzymał od organizatorów jeden darmowy pakiet startowy. Otrzyma go osoba, która pierwsza wyśle SMS o treści „ZPBK na S12” na numer 605359988 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Dla mniej zaawansowanych oraz dzieci i młodzieży odbędą się również biegi towarzyszące na dystansach od kilkuset metrów do 6km. Więcej informacji na stronie organizatora www.strzegomska12.eu.

Bezpośredni link do zapisów.

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
11-13 VI 2021

XXVI Walny Zjazd

Turzno k/Torunia

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia