Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych dotacjami na innowacyjność, podnoszenie sprawności technologicznej, zakup nowych technologii.
Firma ekovert Łukasz Szkudlarek na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego realizuje badanie pt.: "Diagnoza i trendy rozwojowe dolnośląskiej inteligentnej specjalizacji: surowce naturalne i wtórne".
Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej został poproszony o zorganizowanie jednego ze spotkań z przedsiębiorcami, na którym zostanie przeprowadzone badanie branży kamieniarskiej (badanie focusowe, czyli wywiad z przedsiębiorcami wraz z dyskusją), którego wyniki zostaną wykorzystane do opracowania raportu. Na podstawie tej analizy Zarząd Województwa planuje poznać m.in.: poziom innowacyjności podmiotów z branży, analizę czynników i barier rozwoju, trendy i nisze rozwojowe branży a także problemy i oczekiwania przedsiębiorców.
Wszelkie zebrane odpowiedzi będą poufne i wykorzystane jedynie do zbiorczych analiz i wypracowania wniosków i rekomendacji dla Urzędu Marszałkowskiego.
Badanie przeprowadzi pani Wiktoria Ryng-Duczmal z firmy ekovert.
Termin: 16.05.2017, godzina 15.00
Miejce: Sala Herbowa CAS KARMEL w Strzegomiu, ul. Kościuszki 2

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
11-13 VI 2021

XXVI Walny Zjazd

Turzno k/Torunia

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia