XXIX Walny Zjazd Polskiego Związku Kamieniarstwa za nami.  Dopisała frekwencja, przybyło ponad 50 delegatów a wraz z osobami towarzyszącymi obecnych na spotkaniu było 90 osób.  Uczestnicy, zgromadzeni w hotelu Magellan nad Zalewem Sulejowskim, jednogłośnie udzielili absolutorium za 2023 rok członkom Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.  XXIX Zjazd zakończył VI kadencję władz PZK.  Delegaci wybrali w tajnym głosowaniu liderów na kolejne cztery lata. Prezesem Zarządu został wybrany Michał Firlej a Wiceprezesami Jan Łobodziec i Konrad Kowalczyk. Pozostali członkowie Zarządu to: Michał Ziołowicz, Michał Misiaszek i Tomasz Staniszewski. Do Komisji Rewizyjnej wybrano: Klaudię Matusiak, Dariusza Chrzanowskiego, Artura Schützę, Łukasza Styrczulę i Jacka Łatę. Wybrano również członków Arbitrażu Koleżeńskiego w skład którego weszli: Krzysztof Skolak, Alicja Janicka, Grzegorz Kwapisiewicz, Kazimierz Wolski i Norbert Kliński.

 

Następne ogólnopolskie spotkanie członków PZK to XXI Kongres Kamieniarski, który odbędzie się w dniach 10-12. stycznia 2025  w Hotelu Pod Wulkanem w Kluszkowcach na Podhalu.

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
10-12.01.25

KONGRES KAMIENIARSKI

Miejsce spotkania
Kluszkowce

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia