Zarząd PZK zaprasza serdecznie do udziału w XXVIII Walnym Zjeździe Polskiego Związku Kamieniarstwa.  Na tegoroczne spotkanie wybraliśmy, zgodnie z Państwa oczekiwaniami, stolicę Dolnego Śląska czyli Wrocław a termin to pierwszy weekend czerwca 02-04.06.2023.

Program tegorocznego Zjazdu zapowiada się wyjątkowo bogato i ciekawie:

  • - jednym z partnerów będzie firma Optolith ( www.optolith.pl ) producent chemii kamieniarskiej, która przygotuje 90 minutowe warsztaty z instruktażem poprawnego przygotowania, aplikacji i montażu swoich wyrobów, zarówno z kamieniem naturalnym jak i „technicznym”,
  • - kolejnym partnerem będzie firma CMS Polska i powiązane z nią  MCS Techno i Keratek
  • - alternatywne dla kamienia naturalnego i coraz bardziej popularne materiały zaprezentuje firma Intersone.
  • - uczestnicy popłyną w godzinny rejs statkiem po Odrze a także będą mieli możliwość zwiedzać zaprzyjaźnioną z PZK Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu,
  • - po mieście poruszać się będziemy wynajętym pojazdem, typem którego do tej pory na naszych imprezach jeszcze nie jeździliśmy (niespodzianka!)
  • - profesor Marek Lorenc i dr hab. Paweł Zagożdżon, geolodzy z wrocławskich uczelni, znani Państwu choćby z publikacji na łamach Nowego Kamieniarza, zabiorą uczestników na spacer po Starym Mieście i wrocławskich zabytkach.

 

Do zobaczenia we Wrocławiu!

 

Partnerzy XXVIII Walnego Zjazdu PZK:

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
10-12.01.25

KONGRES KAMIENIARSKI

Miejsce spotkania
Kluszkowce

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia